FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

GDZIE ZANURKOWAĆ - Lanzarote

Arczi - 18-01-2017, 22:27
Temat postu: Lanzarote
Witam,
Poszukuję sprawdzonej bazy nurkowej na Lanzarote. Mile widziana baza na południu wyspy z polskim przewodnikiem. Jeśli znajdzie się Nitrox również będzie świetnie.

Andrzej Piekarski - 19-01-2017, 08:35

w Playa del Carmen była polska baza PADI, poszukaj tam
froniu82 - 19-01-2017, 10:47

Cool Dive, które połączyło się z Delphinusem.

https://www.delphinus.eu/...iejsca-nurkowe/

Pozd

Jaroslaw - 15-02-2017, 11:16

froniu82 napisał/a:
Cool Dive, które połączyło się z Delphinusem.

https://www.delphinus.eu/...iejsca-nurkowe/

Pozd


Aha, Cool Divers. Mam bobre doświadczenia. Dobzi przewodnicy, przyzwoity sprzęt. Południowo zachodnia część Playa Bianca.

PawelF76 - 16-02-2017, 16:58

Zależy gdzie na południu wyspy. Na Lanzarote jest masa firm z całkiem przyzwoitymi usługami nurkowymi. Ja bym raczej w bazach pytał o miejsca w których nurkują. W moim uznaniu fajne miejsca wokół całej wyspy to: Playa Grande, Mala, Flamingo, Wraki za portem w Puerto del Carmen, La Graciosa, Podwodne muzeum w Playa Blanca i na raz lub dwa Playa Chica ale ściana pomiędzy La Cathedral i Blue Hole. To dla wymagających nurków a dla początkujących to praktycznie wszystko ładne... Ja bym polecał Island Watersport w porcie w Puerto, dysponują dwoma ribami i pływają w fajne miejsca oraz moje ulubione centrum z przesympatyczną obsługą Canary Island Divers w Puerto del Carmen. Słyszałem też dużo dobrego o tej polskiej bazie w Playa Blanca.
Andrzej Piekarski - 17-02-2017, 10:30

Jaroslaw napisał/a:
Aha, Cool Divers. Mam bobre doświadczenia


a ja mam złe, w sezonie to była maszynka do robienia intro i nurkowie certyfikowani byli marginalizowani, samych nie chcli puszczać a to co pokazywali było nędzne.

Był tam jeden gość Kura mu mówili bardzo fajne nurki z nim uczyniłem, ale z 2 planowych potwierdzonych przez centrum zrobiliśmy jedno tylko dlatego że mu powiedzieli że szkoda czasu i ma robić intro.

butle mieli 300 BAR 7l chyba i tak tez bili,

dawno to było ale jak tam wrócę to pójde grzecznie do Niemca

Mariusz-C - 04-04-2017, 13:37

Ja z Cool Dive jestem zadowolony, zrobilem u nich AOWD i Nitroxa,
butle bija do 300 i ja nurkowalem na 15 kg lub 12 kg ....
nie laduja nitroxu, ale jesli sie uprzesz to zalatwia za minimalna doplata ....
ceny tez maja dos przyzwoite ...

z innych miejsc polecam Rubicon Dive Centre w Marina Rubicon na Playa Blanca,
maja dobry sprzet i wlasne lodzie ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group