FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FREEDIVING - Co mam zrobić żeby na dłóżej wstrzymać oddech?

Burinho - 24-09-2005, 20:03
Temat postu: Co mam zrobić żeby na dłóżej wstrzymać oddech?
PROSZE POMUSZCIE MI
Jaki jest trening dzięki któremu na dłużej wstrzymam oddech?
Słyszałem że trzeba wyrównać tentno z biciem serca.
Ale niewiem jak to zrobić.
Jeśli wie ktoś co mam zrobić żeby wydłużyć czas wstrzymania oddechu to prosze o pomoc.
Napiszcie mi swoje rady lub linki do stron o treningach na oddech.
Pozdrawiam!
Burinho

TomS - 24-09-2005, 20:15

http://www.freediving.com.pl/treningi.php

... a o synchronizację tętna z biciem serca to się raczej nie martw...
Matka już zadbała...
Matka Natura
:mrgreen: :mrgreen:

Zielona Wróżka - 24-09-2005, 20:31

Biegaj, biegaj, biegaj do upadlego :22:
cad - 24-09-2005, 22:31

zerknij tez tu.
kub.a

smutny - 03-10-2005, 14:25

Jeżeli już tak bardzo się upierasz na przedłużenie statyki to moge ci przesłać specjalne tabele do ćwiczeń

[ Dodano: 03-10-2005, 15:25 ]
Jak możesz to prześlij mi wyniki jakie otrzymujesz w próbach, też się tym zajmuje troszke więc może ci coś pomoge. TomS dał ci link do super stronki związanej tylko i wyłącznie z freedivingiem i napewno dużo żeczy się z niej dowiesz. Jeżeli nie jesteś pewny co niektórych żeczy pytaj od razu, freediving jest sportem extremalnym, a co za tym idzie- niebezpiecznym!!!! ;-)

[ Dodano: 03-10-2005, 15:29 ]
Jak możesz to prześlij mi wyniki jakie otrzymujesz w próbach, też się tym zajmuje troszke więc może ci coś pomoge. TomS dał ci link do super stronki związanej tylko i wyłącznie z freedivingiem i napewno dużo żeczy się z niej dowiesz. Jeżeli nie jesteś pewny co niektórych żeczy pytaj od razu, freediving jest sportem extremalnym, a co za tym idzie- niebezpiecznym!!!! ;-)

stachu - 04-10-2005, 19:58

na dobry poczatek to nie mysl o czasie ty lko sie wycisz na maksa pomysl o ladnej syrence to zapomnisz o tym ze jestes pod woda .........pozdrawiam
Wielki_szef - 19-03-2006, 15:11

Te ćwiczenia są rzeczywiście dobre! Pobiłem swój rekord 4:07 :20:
Andrzej Minorczyk - 22-03-2006, 23:30

stachu napisał/a:
na dobry poczatek to nie mysl o czasie ty lko sie wycisz na maksa pomysl o ladnej syrence to zapomnisz o tym ze jestes pod woda


Wielki_szef napisał/a:
Te ćwiczenia są rzeczywiście dobre! Pobiłem swój rekord 4:07


Jak ja pomyslałem o syrence wytrzymalem minutke i :lol: zacząłem parskać śmiechem bo wyobrazilem sobie brzydką i grubą syrenke oraz shreka i bylo po wszystkim no ale ... sa powazniejsi zapewne :mrgreen:

wrobel.cwirek - 23-03-2006, 08:59

Wielki_szef napisał/a:
Pobiłem swój rekord 4:07


Gratulacje :-D

cejka78 - 15-10-2006, 19:37

smutny,
cześć!
- mam ochotę powalczyć, prześlij do mnie te tabele do ćwiczeń statyki, dzięki

AS
rolex78@wp.pl

tomikk - 07-01-2007, 21:51

Witam
Czy mógłbym też poprosić o tabele do Cwiczeń statyki? lub jezeli macie inne materialy dotyczące freeDivingu?
Pozdrawiam
Tomek

t-media@o2.pl

baca - 13-01-2007, 13:23

Polecam stronkę StefansFreedive na której w download znajdziesz sprytny programik do ćwiczeń statyki.

A także wspomnianą już w tym temacie stronę Freediving Poland która zawiera także wiele przydatnych informacji, m.in. tabele.

Pozdrawiam

baca

Mateusz89 - 18-01-2007, 20:01

Ja osobiście przeczytałem artykuł na oficjalnej polskiej stronie o freediving-u i tak jak pisali za 3 razem zrobiłem 4:37 :) moim zdaniem wyciszenie i psychika jest tu jednym z najważniejszych elementów...
Adam Frajtak - 19-01-2007, 00:02

Zeby sie przkonac ile naprawde wytrzymasz na bezdechu musisz najpierw wykonac tak zwaną hiperwentylację wtedy wytrzymasz bez oddychania aż do samego końca.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group